O KONCEPTU

Vizí konceptu Artylist je nabízet limitované obrazy se skutečnou uměleckou hodnotou, které jedinečným způsobem doladí atmosféru ve vašem bytě, kanceláři nebo obchodě, a v ničem si nezadají s uměním z Národní galerie.

Nechcete se zařadit po bok tisíců (možná i milionů) majitelů stejného obrazu z velkého řetězce, který postrádá jakoukoli uměleckou úroveň, ale hledání umění po galeriích je zcela mimo okruh vašeho zaměření? Pak jste tu správně.

 

Nikdy nás nebude 100

I u extrémně oblíbených děl, po kterých se zaprášilo jako po výtečném moučníku, striktně dodržujeme množství kopií v počtu nepřesahujícího 99 kusů. To je součást filozofie celého projektu. Stejný obraz, jako máte vy, bude mít tedy maximálně 99 lidí na světě.

 

AdobeStock_162404677_X_bílé_small_lq

 

 

Galerijní kvalita tisku

Využíváme dvě tiskové technologie; Fine Art tisk a umělecký sítotisk. Reprodukce nám zhotovuje tiskárna, která dodává printy i do prestižních galerií.

 

Fine Art tisk

Ušlechtilý tisk, jehož příprava vyžaduje mnohem více času a zkušeností, než obyčejný fotografický tisk. Ne nadarmo se o procesu tisku Fine Art hovoří jako o „tiskařském rituálu“.

 

Hlavní předností Fine Artu jsou úžasné barvy, které mimořádně věrně reprodukují originální předlohu díky použití speciálních inkoustů na exkluzivní, 100% přírodní papír. Technologie navíc zaručuje perfektní kvalitu po více než 90 let.

 

Umělecký sítotisk

Nazýván též serigrafie. Tuto technologii používáme u děl, které potřebují doslova zářit. Žádný jiný tisk nedokáže tak dobře tisknout lesklé barvy. Zlatá je skutečně zlatá...

ENG | CZE